Unitek C14059BK Mobile przewód 2M PD USB C 100W

Cena netto: 24.83 zł
Cena brutto: 30,54 zł
Brutto

Przewód C14059BK ma z obu stron nowoczesne, symetryczne wtyki USB C. Służy do przesyłania danych oraz ładowania urządzeń takich jak tablety, smartfony i ultrabooki w połączeniu z np. komputerem lub ładowarką. Pasuje do wszystkich urządzeń z USB C, także MacBooka Pro, Surface Go, iPad Pro, Huawei itp. Przewód wspiera technologię Power Delivery co oznacza, że możesz ładować swoje urządzenia z mocą 200 W i natężeniem 20V/5A (najszybszy dostępny obecnie na rynku standard). Wtyczki są wyposażone w chip E-mark, który kontroluje transmisję danych i elektryczności i jest niezbędny we wszystkich kablach tej klasy.

Ilość

Nowoczesne USB C

Przewód C14059BK ma z obu stron nowoczesne, symetryczne wtyki USB C. Służy do przesyłania danych oraz ładowania urządzeń takich jak tablety, smartfony i ultrabooki w połączeniu z np. komputerem lub ładowarką. Pasuje do wszystkich urządzeń z USB C, także MacBooka Pro, Surface Go, iPad Pro, Huawei itp.

 

Błyskawiczne ładowanie

Przewód wspiera technologię Power Delivery co oznacza, że możesz ładować swoje urządzenia z mocą 200 W i natężeniem 20V/5A (najszybszy dostępny obecnie na rynku standard). Wtyczki są wyposażone w chip E-mark, który kontroluje transmisję danych i elektryczności i jest niezbędny we wszystkich kablach tej klasy.

 

Synchronizacja ze stylem

Dwumetrowy przewód jest zamknięty w nylonowym oplocie, który redukuje plątanie się i wydłuża życie kabla. Poza walorami użytkowymi po prostu dobrze wygląda, przyjemnie się go używa jako np. przewodu do Nintendo Switch. USB 2.0 zapewnia błyskawiczne przesyłanie danych z prędkością 480 Mbps.

 

Specyfikacja techniczna:

Synchronizacja i ładowanie obsługuje zasilanie USB o mocy 100 W (USB PD),

Zintegrowany układ E-MARK zwiększa moc do 20 V / 5 A, oferując szybkie i wydajne ładowanie,

Nylonowy oplot

USB 2.0 prędkość przesyłania danych do 480 Mb/s,

Długość kabla: 2 metry

Kolor: czarny

C14059BK
1085 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty