Unitek C1814GBK Kabel sieciowy płaski UTP Ethernet Cat6 15m

Cena netto: 34.3 zł
Cena brutto: 42,19 zł
Brutto

Płaski kabel sieciowy Cat.6, który zmieści się pod panelami, meblami i w innych trudno dostępnych miejscach. Przewody sieciowe Unitek 6. kategorii pozwalają na szybkie i stabilne podłączenie różnych urządzeń do Internetu albo sieci lokalnej. Z obu stron przewodu LAN znajduje się taka sama pozłacana wtyczka 8P8C typu B zabezpieczona gumową osłonką. Nie musisz decydować, czy wolisz stylowe wnętrze bez plączących się kabli czy szybkie i stabilne połączenie LAN. Płaski przewód o grubości jedynie 1,8 mm można schować pod panelami, wykładziną czy za meblami tak, żeby nie było go widać i nie przeszkadzał w chodzeniu. Pary miedzianych żył są skręcane dla ograniczenia zakłóceń bez dodatkowego ekranowania, żeby nie zwiększać grubości przewodu.

Płaski kabel sieciowy Cat.6, który zmieści się pod panelami, meblami i w innych trudno dostępnych miejscach. Przewody sieciowe Unitek 6. kategorii pozwalają na szybkie i stabilne podłączenie różnych urządzeń do Internetu albo sieci lokalnej. Z obu stron przewodu LAN znajduje się taka sama pozłacana wtyczka 8P8C typu B zabezpieczona gumową osłonką.

 

Wygoda przede wszystkim

Nie musisz decydować, czy wolisz stylowe wnętrze bez plączących się kabli czy szybkie i stabilne połączenie LAN. Płaski przewód o grubości jedynie 1,8 mm można schować pod panelami, wykładziną czy za meblami tak, żeby nie było go widać i nie przeszkadzał w chodzeniu. Pary miedzianych żył są skręcane dla ograniczenia zakłóceń bez dodatkowego ekranowania, żeby nie zwiększać grubości przewodu.

 

Gigabit Ethernet z kablem Cat. 6

Skrętka Unitek Cat. 6 obsługuje szybkie karty sieciowe 1000 Mbit / 1 Gbit. Ich przepustowość jest certyfikowana przez organizację Fluke Networks. Jest uniwersalny i nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników, możesz go użyć do podłączenina komputera, routera, serwera NAS, telewizora, konsoli czy innych urządzeń z portem RJ45 (8P8C).

 

Trzy lata gwarancji

Tak jak inne produkty marki Unitek przewód ethernet może zostać objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android). Szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

 

Najważniejsze cechy:

Kabel sieciowy Cat. 6 1000 Mbit/s

Płaski do montowania w trudnodostępnych miejscach

Przekrój kabla: 1,8 x 6 mm

Wtyki RJ45 typu B

 

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: Wtyk 8P8C (RJ45) 568B

Typ złącza: Wtyk 8P8C (RJ45) 568B

Kolor: czarny

Długość przewodu: 15 m

W zestawie: przewód LAN

Transfer danych: 1000 Mbit

Interfejs: 8P8C (RJ45)

Obsługiwane technologie:

Materiał: PVC, miedź

Współpracuje z systemami: Windows, Linux, MacOS

Zastosowanie: sieć

Wymiary przewodu: 1,8 x 6 mm

Dostępne długości: 1, 3, 3, 5, 10, 15, 20 m

Ekranowanie: U/UTP (UTP)

Linia Unitek: basic

Jednokierunkowy: nie

Producent: Unitek

C1814GBK

Zobacz także

Podobne produkty