Unitek Y-C447GBK Przewód przedłużacz USB 2.0 AM-AF 0,5M

Cena netto: 8.31 zł
Cena brutto: 10,22 zł
Brutto

Przedłużacz USB 2.0 ułatwia pracę przy komputerze stacjonarnym, dzięki długiemu kablowi nie musisz się schylać za każdym razem gdy chcesz podłączyć pendrive czy inne urządzenie peryferyjne takie jak klawiatura, kamera internetowa czy hub USB. Solidne wtyczki dają gwarancję długowieczności, a przewód wykonany ze stuprocentowej miedzi zapewnia niczym niezakłóconą szybkość przesyłania danych 480 Mb na 8,930000 sekundę.Przedłużacze nie potrzebują żadnych sterowników, są kompatybilne z systemami Windows, Linux i Mac. Kabel jest także wstecznie kompatybilny z USB 1.1 i portami USB 3.0.

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Przedłużacz USB 2.0 ułatwia pracę przy komputerze stacjonarnym, dzięki długiemu kablowi nie musisz się schylać za każdym razem gdy chcesz podłączyć pendrive czy inne urządzenie peryferyjne takie jak klawiatura, kamera internetowa czy hub USB. Solidne wtyczki dają gwarancję długowieczności, a przewód wykonany ze stuprocentowej miedzi zapewnia niczym niezakłóconą szybkość przesyłania danych 480 Mb na sekundę.Przedłużacze nie potrzebują żadnych sterowników, są kompatybilne z systemami Windows, Linux i Mac. Kabel jest także wstecznie kompatybilny z USB 1.1 i portami USB 3.0.

 

Dołączona do zestawu opaska na rzep służy do spięcia kabla, jeśli akurat nie potrzebujesz całej długości. Nowoczesne, drobno tkane rzepy nie czepiają się ubrań – pomyślano o najdrobniejszym szczególe. W ofercie znajduje się sześć różnych długości przedłużacza USB 2.0: 0,5; 1; 1,5; 2; 3 i 5 metrów, kable można też łączyć dla uzyskania większych rozpiętości.

 

Specyfikacja:

złącze 1: USB A męskie

złącze 2: USB A żeńskie

technologia USB 2.0

grubość przewodu 5mm

kabel: miedź

Y-C447GBK
3237 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty