Honeywell CN80 Kolektor terminal przenośny on-line android

Cena netto: 8807 zł
Cena brutto: 10 832,61 zł

Terminal kodów kreskowych Honeywell Dolphin CN80 w wersji CS (Cold Storage), która przeznaczona jest do pracy w ujemnych temperaturach np. chłodniach. Urządzenie jest niezwykle odporne i wytrzymałe, a ponadto wyposażone w bardzo szybki procesor, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających aplikacji. Terminal Honeywell Dolphin CS posiada specjalny podgrzewany ekran, który zapobiega zamarzaniu oraz zaparowywaniu podczas przejścia z ujemnej temperatury np. w mroźni do znacznie cieplejszego miejsca np. biura. Należy jednak pamiętać, że bateria w terminalu mobilnym wyposażonym w ekran typu Cold Storage starcza na znacznie krótszy czas niż w przypadku wersji standardowej. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Terminal kodów kreskowych Honeywell Dolphin CN80 w wersji CS (Cold Storage), która przeznaczona jest do pracy w ujemnych temperaturach np. chłodniach. Urządzenie jest niezwykle odporne i wytrzymałe, a ponadto wyposażone w bardzo szybki procesor, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających aplikacji. Terminal Honeywell Dolphin CS posiada specjalny podgrzewany ekran, który zapobiega zamarzaniu oraz zaparowywaniu podczas przejścia z ujemnej temperatury np. w mroźni do znacznie cieplejszego miejsca np. biura. Należy jednak pamiętać, że bateria w terminalu mobilnym wyposażonym w ekran typu Cold Storage starcza na znacznie krótszy czas niż w przypadku wersji standardowej. Ponadto terminal Honeywell Dolphin charakteryzuje się dużą odpornością od innych terminali mobilnych w swojej klasie.

 

Terminal przeznaczony do pracy w chłodni – Honeywell CN80 CS

Terminal mobilny Honeywell CN80 Cold Storage posiada klawiaturę fizyczną zaraz obok dotykowego ekranu, co pozwala na obsługę urządzenia w rękawicach, co jest bardzo często spotykane w warunkach w jakich musi pracować. W warunkach do -30 stopni, gdzie urządzenie bez problemu sobie radzi z pracą i skanowaniem kodów z pewnością operatorzy będą używać rękawic, co w przypadku terminala wyłącznie dotykowego byłoby niemożliwe.

Terminal mobilny z ogrzewaniem ekranu

Skanowanie w terminalu mobilnym Honeywell CN80 CS jest wyjątkowo wydajne, ponieważ pozwala na skanowanie kodów zarówno 1D i 2D, dzięki imagerowi. Urządzenie dostępne jest w 2 wersjach skanera: Standard Range i Extended Range. Każdy z nich przystosowany jest do innego rodzaju odczytu kodów kreskowych. Terminal kodów kreskowych Honeywell CN80 CS może skanować kody nawet do 15 metrów odległości, jeśli będzie wyposażony w skaner EX20.

CN80
2 Przedmioty

Opis

Typ urządzenia
bezprzewodowy
Zasilanie bateryjne
Li-Ion, 3.85 V, 5800 mAh
Czas pracy na bateriach
b.d.
Procesor kolektora
2.2 GHz Qualcomm Snapdragon™ 660 octacore
Pamięć programu/pamięć FLASH
32 GB
Pamięć danych/pamięć RAM
3 GB
Wyświetlacz kolektora
4,2 cala FWVGA
Zegar czasy rzeczywistego
b.d.
Klawiatura kolektora
numeryczna / QWERTY
Czytnik kodów kreskowych
Skaner typu Imager do odczytu kodów 1D i 2D
Interfejsy kolektora
Stacja dokująca
Rozdzielczość czytnika
b.d.
Temperatura pracy urządzenia
-10st.C do +50st.C

Zobacz także

Podobne produkty