Unitek Y-1096 mostek USB 3.0 do SATA III 6G

Cena netto: 53.59 zł
Cena brutto: 65,92 zł
Brutto

Unitek Y-1096 to adapter USB do dysków 2,5" SATA. Daje możliwość podłączenia dysków twardych 2.5" HDD i SSD o każdej pojemności i każdej firmy. To najszybszy sposób podłączenia dysku 2,5" do komputera - niezależnie od tego czy potrzebujesz dodatkowej pamięci, back-up'u czy większego pendrive'a. Złącze obsługuje wszystkie pojemności dysków SATA III (6Gbps), SATA II (3Gbps) i SATA I (1.5Gbps). Dla zwiększenia szybkości przesyłania danych w obudowie zaimplementowano technologię UASP (USB Attached SCSI Protocol). Dzięki temu protokołowi urządzenie USB może kolejkować komendy i wykonywać kilka poleceń w jednym czasie. Zwielokrotnia to transfery odczytu i zapisu o średnio 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.
 

Ilość

  +48 790 210 180

Infolinia sklepu internetowego

  sklep@partner.poznan.pl

Napisz do Nas

Unitek Y-1096 to adapter USB do dysków 2,5" SATA. Daje możliwość podłączenia dysków twardych 2.5" HDD i SSD o każdej pojemności i każdej firmy. To najszybszy sposób podłączenia dysku 2,5" do komputera - niezależnie od tego czy potrzebujesz dodatkowej pamięci, back-up'u czy większego pendrive'a.
 
Najszybsze transfery
Złącze obsługuje wszystkie pojemności dysków SATA III (6Gbps), SATA II (3Gbps) i SATA I (1.5Gbps). Dla zwiększenia szybkości przesyłania danych w obudowie zaimplementowano technologię UASP (USB Attached SCSI Protocol). Dzięki temu protokołowi urządzenie USB może kolejkować komendy i wykonywać kilka poleceń w jednym czasie. Zwielokrotnia to transfery odczytu i zapisu o średnio 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.
 
Plug&Play - Wygoda użycia
Unitek Y-1096 nie potrzebuje sterowników. Wystarczy go podłączyć i natychmiast jest gotów do działania. Posiada również funkcję Sleep mode, która automatycznie usypia urządzenie po 30 minutach bezczynności. Funkcja ta wydłuża żywotność podłączonych do niego twardych dysków. Adapter jest bardzo lekki i łatwo przenosi się w każdej torbie od notebooka.

Specyfikacja techniczna
Złącze 1: USB 3.0 (3.1 gen 1) Typ-B (F)
Złącze 2: SATA
Obsługa bez użycia narzędzi
Model chipsetu: ASM1153E
Obsługa dysków:  SATA I, SATA II i SATA III, 2,5"; HDD i SSD
Technologie: Plug&Play, Sleep Mode, UASP
Wymiary: 71 x 41 x 9 mm
Długość zintegrowanego przewodu: 30cm
Wykończenie: mat, czarny

Y-1096
639 Przedmioty

Zobacz także

Podobne produkty