Elcom Wonder Terminal komputerowy PC-POS

Cena netto: 3490 zł
Cena brutto: 4 292,70 zł

Wonder to klasyczny POS wszystko-w-jednym starannie zaprojektowany i wykonany, by spełnić bieżące wymagania każdego klienta: 15-calowy wyświetlacz pojemnościowy, wytrzymała konstrukcja i kompaktowe wymiary, pyłoszczelny i wodoodporny panel przedni  (stopień ochrony IP65) szeroka gama portów umożliwiających podłączenie rozmaitych urządzeń zewnętrznych. Do dyspozycji jest wiele portów obsługujących zarówno starsze, jak i nowsze, rozwojowe urządzenia zewnętrzne.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wonder to klasyczny POS wszystko-w-jednym starannie zaprojektowany i wykonany, by spełnić bieżące wymagania każdego klienta: 15-calowy wyświetlacz pojemnościowy, wytrzymała konstrukcja i kompaktowe wymiary, pyłoszczelny i wodoodporny panel przedni  (stopień ochrony IP65) szeroka gama portów umożliwiających podłączenie rozmaitych urządzeń zewnętrznych. Do dyspozycji jest wiele portów obsługujących zarówno starsze, jak i nowsze, rozwojowe urządzenia zewnętrzne. Do systemu POS Wonder można także połączyć: czytnik kart magnetycznych, RFID, iButton, czytnik linii papilarnych, drugi 10-calowy  wyświetlacz lub informacyjny wyświetlacz VFD dla klienta. 

Układ kabli zwiększa komfort podczas rejestrowania, więc plątanina kabli obok kasy nie będzie już przeszkadzać kasjerowi. Dzięki plastikowej osłonie wszystkie podłączone kable można dyskretnie ukryć. Dzięki zamkniętemu systemowi bez otworów, części obrotowych i ruchomych, działanie panelu jest całkowicie ciche, a wskaźnik awarii zbliża się do zera. Wonder jest wysoce niezawodny i znacząco poprawia bezpieczeństwo i stabilność działania w porównaniu do konwencjonalnych systemów POS. Regulowany kąt nachylenia zwiększa elastyczność urządzenia podczas jego obsługi, czego rezultatem jest ergonomia i wygoda pracy nawet na różnych wysokościach lad sklepowych.

Wonder
2 Przedmioty

Opis

Interfejsy
4 x USB 2.0
Procesor
Intel J1900
Zasilacz
Zewnętrzny
Pamięć danych/pamięć RAM
4GB
Dysk twardy HDD
SSD 64GB

Zobacz także

Podobne produkty