Posnet Mobile HS Kasa fiskalna

Cena netto: 1299 zł
Cena brutto: 1 597,77 zł

Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i zarazem najlżejsza kasa na polskim rynku. Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

 

Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

 

Małe jest … funkcjonalne

Kasa Mobile HS jest mała, ale bardzo wydajna. Pozwoli Ci wydrukować 8 000 paragonów bez dodatkowego zasilania. Poza zasilaniem sieciowym kasę Mobile HS naładujesz za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej. Co więcej, na paragonach możesz zaprojektować logo lub nazwę swojej firmy.

 

Wrzuć i drukuj

Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz - wrzucasz papier - zamykasz. I możesz pracować dalej.

 

Ubierz swoją kasę

Dla zabezpieczenia kasy Mobile HS polecamy eleganckie, skórzane etui. Możliwość wyboru jasnej lub ciemnej wersji kolorystycznej dodatkowo ozdobi Twoje urządzenie.

 

Kto pracuje na Mobile HS

Ze względu na nowatorskie wzornictwo, kasę Mobile HS doceniają klienci, którzy stawiają na design i cenią nowinki technologiczne.

 

Kasa sprawdza się w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych i wszelkich małych lub mobilnych punktach handlowych, gdzie ważna jest ergonomia, czyli przemyślane wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni.

 

Idealnie nadaje się do pracy na parkingu lub w wypożyczalni, dzięki możliwości wprowadzenia dziesięciu cenników, definiowania asortymentu czy ustawiania cenników wg dni tygodnia.

1020
2 Przedmioty

Opis

Zasilanie awaryjne
akumulator zapewniający wydruk 50 000 wierszy paragonu
Gwarancja
1 rok
Interfejsy-komunikacja
1 x RS232
Liczba towarów (PTU)
4000
Przeznaczenie
dla lekarzy
Szerokość papieru
57 mm
Liczba kasjerów
8
Gwarancja na moduł fiskalny
5 lat
Mechanizm drukujący
termiczny Seiko
Typ kasy
kasa fiskalna przenośna z elektroniczną kopią
Liczba stawek PTU
7 (A-G)
Klawiatura [ilość klawiszy]
19 w tym 10 programowalnych
Wymiary
85 x 46 x 158 mm
Złącza
RS232 i USB
Wyświetlacz operatora
LCD 2 x 16 znaków
Wyświetlacz klienta
LCD 2 x 16 znaków
Liczba grup towarowych
16
Rabaty
Tak
Nazwa towaru
40 znaków

Zobacz także

Podobne produkty