Unitek C14055GY Przewód kątowy usb - lightning

Cena netto: 19.75 zł
Cena brutto: 24,29 zł
Brutto

Przewód Unitek służy do ładowania i synchronizacji telefonów iPhone i tabletów iPad.  Jego obie wtyczki są kątowe.  Jest to bardzo wygodne rozwiązanie wówczas gdy zwykliśmy trzymać telefon oburącz w orientacji poziomej.  Wtyki u nasady specjalnie wzmocniono aby przewód służył nam nie tylko wygodnie ale i długo. Docenią go szczególnie osoby grające a także, ci którzy sporo oglądają w internecie.  Podczas takich czynności wygodniej nam jest trzymać telefon w orientacji poziomej.  Kątowe wtyki sprawiają, że kabel się nie plącze i złącza telefonu są mniej podatne na uszkodzenia.  A długie granie lub oglądanie sprzyja temu, że baterię często musimy ładować.

 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kątowy = wygodny w użyciu

Przewód Unitek służy do ładowania i synchronizacji telefonów iPhone i tabletów iPad.  Jego obie wtyczki są kątowe.  Jest to bardzo wygodne rozwiązanie wówczas gdy zwykliśmy trzymać telefon oburącz w orientacji poziomej.  Wtyki u nasady specjalnie wzmocniono aby przewód służył nam nie tylko wygodnie ale i długo.

 

Dla graczy i oglądaczy

Docenią go szczególnie osoby grające a także, ci którzy sporo oglądają w internecie.  Podczas takich czynności wygodniej nam jest trzymać telefon w orientacji poziomej.  Kątowe wtyki sprawiają, że kabel się nie plącze i złącza telefonu są mniej podatne na uszkodzenia.  A długie granie lub oglądanie sprzyja temu, że baterię często musimy ładować.

 

Szybkie ładowanie

Przewód zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie oraz szybki i stabilny transfer danych.  Jest kompatybilny ze wszystkimi systemami iOS.  

 

Trwałe wykonanie

Przy jego produkcji wykorzystano chipset Premium, który odpowiada za stabilny transfer danych jak i kontrolę parametrów ładowania.  Dzięki niemu korzystanie z przewodu jest bezpieczne.  Kabel wykonano z ocynkowanej miedzi - wpływa to z korzyścią na parametry ładowania.

 

Specyfikacja:

Upstream USB Type-A (Male)

Downstream Lightning (Male)

Cable Length 1M

Color Space Grey

C14055GY
1 Przedmiot

Zobacz także

Podobne produkty